Обрати сторінку

Наукові проєкти

Кафедра міжнародних економічних відносин

Наукові проєкти

 

Міжнародна конференція «Традиції та інновації в сучасній науці»

   12 жовтня 2018 року д.е.н., професор Орєхова Т.В. брала участь у міжнародній конференції “Традиції та інновації в сучасній науці”, яка проходила у Бєльському державному університеті імені Алеку Руссо (Молдова). Тетяна Орєхова виступила з докладом на тему “Modern Challenges of Global Economic System Development”.

Міжнародне стажування доцента Атаманчук Зорини Асланівні

   У період з 04 по 22 лютого 2019 року доцент кафедри міжнародних економічних відносин Атаманчук З.А. проходила міжнародне стажування у Краківському економічному університеті (м. Краків, Польща). В рамках стажування Атаманчук З.А. брала участь у міжнародній науковій конференції на тему «Інтернаціоналізація вищої освіти: потенційні вигоди».

Проєкт «Open Practices, Transparency and Integrity for Modern Academia» (OPTIMA)

У рамках співпраці з Національним університетом «Львівська політехніка» д.е.н., професор Хаджинов І.В. братиме участь у проєкті «Open Practices, Transparency and Integrity for Modern Academia» (OPTIMA), що стартує у 2021 р.

Детальніше за посиланням

Проєкт «Сімейна школа економіки»

Науковий керівник аспірантів спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини» к.е.н., доцент Ахновська І.О. здійснює постійну діяльність в якості СЕО просвітницького проєкту «Сімейна школа економіки», в рамках якого проведено більше 100 заходів

Детальніше за посиланням

Проєкт «Тренінг для адміністраторів вищої освіти в Україні (THEA Ukraine)»
   8 червня 2020 року стартував проєкт «Тренінг для адміністраторів вищої освіти в Україні (THEA Ukraine)» за підтримки Федерального міністерства освіти та досліджень Німеччини та Німецької служби академічного обміну (DAAD), в якому бере участь д.е.н. професор Орєхова Т.В.

Детальніше за посиланням

Проєкт Британської Ради «Internationalization at Donetsk National University»

    7 березня 2018 року д.е.н., професор Орєхова Т.В. відвідала Cardiff Metropolitan University, Велика Британія, в рамках проєкту Британської Ради «Internationalization at Donetsk National University». Зустрічі з проректорами, керівниками департаментів стратегічного розвитку та управління ризиками, академічних стандартів та якості, управління освітніми програмами та міжнародних служб університету-партнера дали багато нових ідей та можливостей застосування зарубіжного досвіду в нашому університеті, адже британські виші були і залишаються світовим взірцем академічної освіти та інноваційного розвитку. Під час зустрічей було підведено підсумки реалізації дворічного проєкту між Університетами, обговорено програми академічної мобільності на 2018-2019 рр. та напрацьовано вектори участі ДонНУ імені Василя Стуса в міжнародних Консорціумах за підтримки Cardiff Metropolitan University

Детальніше за посиланням

Фінальний моніторинг по Програмі розвитку лідерського потенціалу університетів України

8 лютого 2017 року д.е.н., професор Орєхова Т.В. взяла участь у фінальному моніторингу за результатами першого циклу Програми розвитку лідерського потенціалу університетів України (2016-2017 рр.). Координатором заходу виступив Інститут вищої освіти НАПН України. Захід проходив за підтримки Британської Ради, Інституту вищої освіти Національної академії педагогічних наук України та Фундації лідерства для вищої освіти Сполученого Королівства

Детальніше за посиланням

Проєкти «Школа публічної політики» та «Школа молодого посадовця»

Науковий керівник аспірантів спеціальності 292 «Міжнародні економічні відносини» к.е.н., доцент Ахновська І.О. була учасником проєктів Донецького національного університету імені Василя Стуса, а саме: «Школа публічної політики» (GIZ), 2017 р. ; «Школа молодого посадовця» (GIZ), 2017 р. 

Міжнародні проєкти NEFCO, ЕБРР

Д.е.н., професор Кістерський Л. Л. є консультантом міжнародних проєктів: NEFCO – Вища освіта України, ЕБРР – Підтримка АТ «Укргазвидобування», а також членом Наукової ради «Дослідження міжнародної економіки та бізнесу» (м. Прага, Чехія), в рамках якої за результатами реалізованих спільних проєктів підготовлено монографії:

  • Кістерський Л., Пузанов І., Липова Т. Міжнародний маркетинг і фінанси для малого та середнього бізнесу: методологія та практика». Прага: Coretex CZ SE. 2018. ISBN 978-80-905878-5-4. – 24 д.а. 
  • Leonid Kisterskyy, Vernon Smith. Reformation: the success of Europe and a chance for Ukraine. Praha: Coretex CZ SE. 2020