Обрати сторінку

Історія кафедри

Історія кафедри

Історія становлення та розвитку кафедри обліку, аналізу та аудиту починається з відкриття в м. Донецьку навчально-консультаційного пункту (філії) Київського інституту народного господарства. Зі створенням на основі цієї філії Донецького держуніверситету в 1966 р. як структурного підрозділу економічного факультету була організована кафедра обліку та аналізу господарської діяльності. Її очолив кандидат економічних наук, доцент Ліпченко В.Д., який мав багатий професійний і життєвий досвід, ветеран Великої вітчизняній війни, удостоєний багатьох бойових нагород.

У подальшому кафедрою завідували доценти В.В. Огурцов, Л.А. Анісімов, а викладацький склад формували доценти В.Г. Гетьман, А.Є. Пилипенко, К.Я. Дьомін, М.В. Петренко, Т.А. Ігумнова.

У 1972-1997 рр. кафедру очолював доктор економічних наук, професор, академік Академії економічних наук Україні В.Г. Гетьман, який по праву вважався лідером серед тих, хто закладав фундамент економічної освіти в університеті.

З 1997 р. по 2010 рр. кафедрою керувала Сідюк Ольга Вікторівна, кандидат економічних наук, доцент, сертифікований аудитор, дійсний член (академік) Української асоціації регіональних наук, відмінник освіти.

З 2010 р. кафедрою керує Іонін Євген Євгенович, Заслужений економіст України, доктор економічних наук, професор, відмінник освіти України, який брав участь у реалізації Міжнародних програм TACIS, керував робочою групою викладачів університету, пройшов стажування у Великій Британії та Італії з обліку, аналізу та фінансового менеджменту.