12 жовтня на засіданні спеціалізованої вченої ради ДФ 11.051.032 в онлайн-режимі відбувся успішний захист дисертації Непиталюка Антона Васильовича, поданої на здобуття наукового ступеня доктора філософії за спеціальністю 051 “Економіка”, на тему “Формування стратегії демографічної стійкості України в умовах глобалізаційних перетворень”.

Науковий керівник – доктор економічних наук, професор Козловський Сергій Володимирович.
Голова ради – доктор економічних наук, професор Дороніна Ольга Анатоліївна.
Рецензентами виступили: доктор економічних наук, професор Хаджинов Ілля Васильович та доктор економічних наук, доцент Якимова Наталія Сергіївна (Донецький національний університет імені Василя Cтуса, м. Вінниця).

Опоненти: доктор економічних наук, професор Захарова Оксана Володимирівна ( Черкаський державний технологічний університет / ЧДТУ, м. Черкаси) та доктор економічних наук, доцент Шушпанов Дмитро Георгійович (Західноукраїнський національний університет, м. Тернопіль).

Щиро вітаємо здобувача, Антона Васильовича, наукового керівника, членів спеціалізованої вченої ради та Економічний факультет ДонНУ імені Василя Стуса з представленням вагомих для економічної науки результатів дослідження!

Бажаємо натхнення на нові звершення та дякуємо за наукове свято, яке вкотре об’єднало в стінах Стусівського університету провідних фахівців з різних куточків України!