Обрати сторінку
Мозковий штурм, злам стереотипів мислення, практичні кейси для реалізації стратегій розвитку, кореляції місій, бачення, пріоритетів розвитку територіальних громад у конкурентному середовищі – все це і не лише про V Всеукраїнську Школа публічної політики та адміністрування зі стратегічного управління розвитком громад.
 
 
5–12 жовтня на базі Донецького національного університету імені Василя Стуса науковці-практики провели серію тренінгів для голів 63-ох ТГ та активів 10-ти територіальних громад Вінницької області: Гніванська Міськрада, Жмеринська міська рада, Ямпільська міська рада Вінницької області, Іванівська сільська територіальна громада, Якушинецька сільська рада, Іванівська селищна рада Вінницька районна рада, Дашівська громада, Брацлавська селищна рада, Томашпільська Громада, Іллінецька міська територіальна громада
 
Доктор політичних наук, професор, перший проректор ДонНУ імені Василя Стуса Тетяна Нагорняк провела тренінг зі стратегічного управління розвитком територіальних громад, позиціонування громади та брендингу територій. Тетяна Леонтіївна проаналізувала стратегії розвитку територіальних громад, спрямовані на досягнення ними широкої впізнаваності, репутаційної та фінансової стійкості, провідних позицій у конкурентному середовищі, та разом із активами територіальних громад сформувала практичні кейси реалізації стратегій розвитку громад.
 
Кандидат політичних наук, в.о. завідувача кафедри журналістики та соціальних комунікацій факультету інформаційних і прикладних технологій ДонНУ імені Василя Стуса, експерт з PR та стратегічних комунікацій Сергій Бондаренко продемонстрував роль стратегічних комунікацій та наративів у просуванні бренду територіальних громад, презентував кейс про те, як керувати власним інформаційним простором задля отримання довіри та підтримки населення.
 
Кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту та поведінкової економіки економічного факультету ДонНУ імені Василя Стуса Ганна Середа провела практикум з управлінської компетентності та командотворення. Ганна Володимирівна окреслила закономірності розвитку команди, методи управління командною взаємодією, розповіла як ефективно застосувати на практиці цикл регулярного менеджменту PDCА, управляти персоналом у проєкті.
 
Кандидат економічних наук, доцент, завідувач кафедри підприємництва, корпоративної та просторової економіки економічного факультету ДонНУ імені Василя Стуса, сертифікований бізнес-тренер Трегубов Александр переконливо довів роль проєктного підходу в публічному управлінні та реалізації стратегії розвитку територій.
 
Фінальним акордом V Всеукраїнської школи публічної політики та адміністрування зі стратегічного управління розвитком громад стали рефлексії учасників та тренерів програми, обмін враженнями, ідеями та здобутками.
 
Керівник Школи, доктор політичних наук, професор, перший проректор ДонНУ імені Василя Стуса Тетяна Нагорняк підкреслила: «Ви сьогодні дали мені надію, що 6-ій Всеукраїнській школі публічної політики та адміністрування бути. У новостворених територіальних громадах є активи, які прагнуть та здатні змінювати життя регіону на краще, і це наша спільна справа: громади, влади і університетів».