🔆Студенти освітньої програми #Бізнес_економіка під керівництвом професора Кафедра підприємництва, корпоративної та просторової економіки ДонНУ Валерія Коровія (Валерій Коровій) мали чудову можливість здійснити екскурсію на одне з найуспішніших підприємств Вінниччини – Вінницький олійножировий комбінат VIOIL Vioil.
🔆Ця подорож була організована з метою забезпечення студентів практичним досвідом та глибшим розумінням теоретичних знань, отриманих у процесі навчання. Під час візиту студенти мали унікальну можливість побачити зсередини, як функціонує один з лідерів агропромислового сектору регіону, ознайомитись з виробничими процесами, технологічними новинками та ефективними методами управління.
Вінницький олійножировий комбінат VIOIL відомий своїм внеском у розвиток аграрного сектору України та експортом продукції високої якості на світові ринки.
🔆Екскурсія надала студентам змогу не лише вивчити сучасні бізнес-процеси, але й зрозуміти значення інновацій та сталого розвитку в агробізнесі.
Ця екскурсія стала не лише важливою частиною навчального процесу, але й нагадуванням про те, що поєднання теорії з практикою є ключем до успішної підготовки майбутніх економістів, управлінців і підприємців.