ПІДСУМКИ ХXІ ВСЕУКРАЇНСЬКОЇ НАУКОВОЇ КОНФЕРЕНЦІЇ СТУДЕНТІВ ТА МОЛОДИХ ВЧЕНИХ «ПРОБЛЕМИ РОЗВИТКУ СОЦІАЛЬНО-ЕКОНОМІЧНИХ СИСТЕМ В НАЦІОНАЛЬНІЙ ТА ГЛОБАЛЬНІЙ ЕКОНОМІЦІ» (15-16 КВІТНЯ 2021 Р.)

Презентація дослідницьких результатів молодих вчених у рамках щорічних наукових конференцій – добра традиція економічного факультету Донецького національного університету імені Василя Стуса. І цієї весни вже ХXІ Всеукраїнська наукова конференція студентів та молодих вчених «Проблеми розвитку соціально-економічних систем в національній та глобальній економіці» (15-16 квітня) стала майданчиком для обговорення актуальних наукових проблем та трендів економіки, управління та міжнародних економічних відносин. Здобувачі усіх рівнів вищої освіти представили результати своїх досліджень у сфері бізнес-статистики, економічної кібернетики, маркетингу, математичних методів та моделей в економіці, менеджменту, поведінкової економіки, управління персоналом, міжнародних економічних відносин, просторового розвитку, обліку, аудиту, підприємництва та фінансової діяльності суб’єктів господарювання. Висока якість проведених здобувачами досліджень та актуальність обраної тематики дозволили забезпечити атмосферу дружньої академічної дискусії під час секційних засідань. Переможцями ХXІ Всеукраїнської наукової конференції студентів та молодих вчених «Проблеми розвитку соціально-економічних систем в національній та глобальній економіці» стали:

секція «Бізнес-статистика та економічна кібернетика»
І місце – Шрамко М.В.
ІІ місце – Ельхаддад А.А.
ІІІ місце – Шутило В.В.

секція «Маркетинг»
І місце – Поліщук А.А.
ІІ місце – Юрчак М.О.
ІІІ місце – Фаринюк Н.В., Тичинська А.І.

секція «Математика та математичні методи в економіці»
І місце – Гнідова Б.О.
ІІ місце – Бондаренко Р.М.
ІІІ місце – Федченко О.О.

секція «Менеджмент та поведінкова економіка»
І місце – Козяр В.Б.
ІІ місце – Швець Л.С.
ІІІ місце – Воробйов В.В., Нечипорук А.А.

секція «Міжнародні економічні відносини»
І місце – Порохня В.А.
ІІ місце – Свіргун А.Р.
ІІІ місце – Атаманенко П.О.

секція «Облік, аналіз і аудит»
І місце – Павлоцька К.О.
ІІ місце – Кушпіта Д.О.
ІІІ місце – Костюк Ю.А.

секція «Підприємництво, корпоративна та просторова економіка»
І місце – Безп’ятко О.А.
ІІ місце – Гнідова Б.О.
ІІІ місце – Ельхаддад А.А.

секція «Фінансова діяльність суб’єктів господарювання»
І місце – Мельник В.Є.
ІІ місце – Мазурець А.В.
ІІІ місце – Хамула К.В.

Організаційний комітет конференції щиро дякує всім учасникам за чудову роботу та бажає успіхів у подальших наукових пошуках!