Освітня програма

“Диджитал-облік і оподаткування”

Диджитал-облік і оподаткування

🔹 🆕 Освітня програма «Диджитал-облік і оподаткування» від економічного факультету є новою та єдиною освітньою програмою серед класичних закладів центрального регіону України.
🔹 Унікальність 🆕 освітньої програми за спеціальністю 071 (Облік і оподаткування) пов’язана із оновленням освітніх компонентів, що враховують сучасні тенденції цифровізації галузевих процесів.
🔹 Обравши 🆕 освітню програму «Диджитал-облік і оподаткування» у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса, вже з перших курсів будете вивчати:
– Основи програмування;
– Основи бізнес-аналізу;
– Accounting (Бухгалтерську справу);
– Цифрові інструменти візуалізації даних;
– Цифровий маркетинг;
– Цифровізація обліку і оподаткування власного бізнесу;
– Диджитал-технології в обліку, аналізі, аудиті та оподаткуванні.
🔹 «Диджитал-облік і оподаткування» – це не тільки обліковець, це комплаєнс, аудитор, фінансовий та бізнес аналітик, аналітик ризиків, судовий експерт-бухгалтер, оцінювач-експерт, податковий консалтинг, директор з економічних та фінансових питань та ін.