💥✨Онлайн лекцію на тему “Автоматизація обліку засобами програмного забезпечення «Дебет Плюс»” для студентів 3️⃣,4️⃣ курсів навчання СО “Бакалавр” та 1️⃣ курсу СО “Магістр” освітніх програм 0️⃣7️⃣1️⃣ “Облік і оподаткування” та 0️⃣7️⃣2️⃣ “Фінанси банківська справа та страхування” провів запрошений гість Сергій МОЗГОВИЙ, директор з маркетингу компанії “Дебет Плюс”
♦️Студенти мали чудову можливість дізнатися багато нової інформації про особливості роботи та послуги компанії “Дебет Плюс”, яка спеціалізується на розробці та впровадженні програмного забезпечення для автоматизації бухгалтерського та фінансового обліку.
🔔Під час події відбувся захоплюючий обмін корисною інформацією. Здобувачі з цікавістю прослухали змістовний матеріал та задали креативні питання, що стосувалися, як теми лекції так і власного досвіду роботи із продуктами компанії “Дебет Плюс”. На всі питання отримали детальні відповіді.
💙Ділимось з Вами фото!💛