Міжнародна наукова конференція студентів та молодих вчених «Управління розвитком соціально-економічних систем: глобалізація, підприємництво, стале економічне зростання»

В 21-й раз на факультеті пройшла Міжнародна наукова конференція студентів та молодих вчених «Управління розвитком соціально-економічних систем: глобалізація, підприємництво, стале економічне зростання». В межах конференції 2-3 грудня тривало жваве обговорення актуальних питань сучасності  здобувачами СО «Бакалавр» та СО «Магістр» в секціях:

• Маркетинг
  • Економічна та управлінська аналітика
  • Менеджмент та поведінкова економіка
  • Міжнародні економічні відносини
  • Облік, аналіз та аудит
  • Підприємництво, корпоративна та просторова економіка
  • Фінансово-кредитні інструменти економічного розвитку України в умовах глобальних викликів. Вже традиційним в межах конференції стало проведення Круглого столу з презентації наукових результатів здобувачів ступеня доктора філософії «Актуальні тренди сучасної науки: економіка, менеджмент, міжнародні економічні відносини», що відбувся за участю проректора з наукової роботи проф. Хаджинова І.В., представників наукових шкіл економічного факультету, а також НУ «Запорізька політехніка». Аспіранти 2-4 років навчання (Дубель М., Гладкова А., Руденок О., Рязанов М., Польгуль Д.) своїми доповідями ініціювали цікаву дискусію учасників Круглого столу та продемонстрували високий рівень дослідницьких навичок.  Вітаємо учасників наукового заходу, висловлюємо вдячність нашим здобувачам за інтерес до науки, бажаємо успіхів у подальших наукових пошуках натхнення та цікавих дослідницьких тем! Економічний факультет – спільнота професіоналів-експертів, мотивованих до саморозвитку, генерації креативних ідей, нових знань та проривних рішень!!!