Кістерський Леонід Леонідович

Кістерський Леонід Леонідович

Завідувач кафедри міжнародних економічних відносин, професор кафедри міжнародних економічних відносин Донецького національного університету імені Василя Стуса , доктор економічних наук, професор, визнаний в світі фахівець у галузі міжнародних економічних відносин

Досягнення

Директор-засновник Інституту міжнародного ділового співробітництва (м. Київ). Член  міжнародної наукової ради з проблем ООН (Нью-Йорк), член спеціалізованих рад із захисту докторських дисертацій в Київському Інституті міжнародних відносин при Національному університеті імені Т.Г. Шевченко та Інституті світової економіки та міжнародних відносин НАН України.

Працював радником з економічних питань в Секретаріаті Конференції ООН з питань торгівлі та розвитку (ЮНКТАД), керував Національним центром реалізації міжнародної технічної допомоги Україні в ранзі міністра. Проводив дослідницьку роботу та викладав  у провідних наукових центрах та університетах – Інституті економіки НАН України та Інституті світової економіки та міжнародних відносин НАН України,  Київському національному економічному університеті ім. Вадима Гетьмана, Константському університеті (Німеччина), Браунському та Стенфордському університетах (США), Вищій Школі Бізнесу (Польща), результатом якої стали чисельні наукові праці та підручники.

В 1994 році Біографічною Спілкою США було присвоєно звання «Людина року» і нагороджено Золотою медаллю за видатні заслуги у розвитку суспільних наук; має Міжнародну нагороду та медаль Хуберта Хемфрі за значні досягнення у сфері політичних наук.

Автор більше 100 наукових праць, в тому числі 11 книжок та підручників, з питань міжнародних економічних відносин та міжнародних фінансів, що надруковані провідними видавництвами України, Швейцарії, Росії, США, Великобританії, Польщі, Німеччини та інших країн.

Досліджує проблеми налагодження міжнародних економічних зв’язків й економічної  безпеки.