Обрати сторінку
🎓До уваги здобувачів освіти 2–4 курсів СО «Бакалавр» і 1 курсу СО «Магістр» Економічний факультет ДонНУ імені Василя Стуса та 1 курсу СО «Магістр» ОП “Публічна політика та адміністрування” Факультет інформаційних і прикладних технологій ДонНУ імені Василя Стуса!
 
Раді повідомити Вам, що у рамках двосторонньої угоди про співпрацю між SGH Warsaw School of Economics (м. Варшава, Польща) та Донецький національний університет імені Василя Cтуса оголошується конкурс на безкоштовне семестрове навчання на весняний семестр 2022–2023 н. р. (орієнтовні дати: 18 лютого – 25 червня 2023 р.).
 
📌 Для участі у конкурсі Вам необхідно до 28 жовтня 2022 року (включно) надіслати до Відділу міжнародних зв’язків ([email protected]) такі документи:
✅ подання завідувача кафедри на ім’я ректора, погоджене з деканом, в.о. директора навчально-наукового інституту розвитку академічного потенціалу, завідувачем навчального відділу, першими проректором, у якому зазначаються:
– ПІБ кандидата;
– навчальний рік реалізації академічної мобільності, термін, протягом якого студент буде брати участь у програмі академічної мобільності, вид/форма академічної мобільності;
– ступінь освіти, що здобувається (бакалавр/магістр);
– факультет, спеціальність, освітня програма, рік навчання;
– інформація про Заклад-партнер, куди планується направляти кандидата. Обрання дисциплін, що будуть вивчатися у Закладі-партнері та в подальшому зараховуватися в Університеті, має відбуватися за погодженням із випусковою кафедрою Університету (остаточний перелік дисциплін буде затверджуватися після реєстрації номінантів у Закладі-партнері);
– інформація про тип документу, який учасник академічної мобільності отримає після завершення програми академічної мобільності (диплом, сертифікат, академічна довідка тощо);
– фінансові умови участі у програмі академічної мобільності;
– порядок виконання індивідуального графіку навчання в Університеті;
✅ CV (англ. мовою);
✅ особиста заява кандидата (за шаблоном звертайтесь за електронною адресою: [email protected]);
✅ мотиваційний лист (англ. мовою);
✅ рекомендаційний лист (за наявності);
 документ, що підтверджує знання іноземної мови (міжнародний сертифікат, рекомендаційний лист від доцента чи професора факультету іноземних мов з «живим» підписом). Рівень знання англійської мови – не нижче B2.
✅ довідку про академічну успішність (англ. мовою) за всі роки Вашого навчання, скан-копію студентського квитка та дійсного закордонного паспорту;
✅ інші документи, які вважаєте за необхідне додати (грамоти, дипломи тощо).
 
📌 Список освітніх програм і курсів тут
📌 Навчальні плани СО Бакалавр і Магістр тут
❗️ Потрібно обрати 30 ECTS!
📌 Стипендія не виплачується і не покриваються витрати на проживання, проїзд та харчування.
Віртуальний тур тут
 
☝️У разі виникнення питань звертайтесь до Відділу міжнародних зв’язків [email protected] (головний корпус ДонНУ імені Василя Стуса, каб. 609).
💙💛Успіхів!