📌П’ятиденний інтенсив у Києві, який охоплюватиме різні сфери, включаючи розробку стратегії, адміністрування організації, редакційну політику, фандрайзинг, маркетинг, презентацію проектів, роботу із соціальними мережами, розробку веб-сайтів, кібербезпеку, управління персоналом та інших проривних складових.

📌Фахівці за напрямками читатимуть лекції та проводитимуть практичні заняття. Крім того, керівники успішних проектів поділяться власними кейсами та досвідом під час курсу. Серед запрошених лекторів виконавчий директор “Української правди” Андрій Боборикін, засновник Prometheus Іван Примаченко, головна продюсерка новин “Суспільного мовлення” Христина Гаврилюк та спеціальні редактори.

📌Запрошуємо заявників з усієї України віком від 18 до 25 років! Кандидати повинні мати власну проектну ідею у сфері медіа. Проекти можуть бути найрізноманітніших форматів: від онлайн-медіа про відбудову до екологічного подкасту, від політичного YouTube-шоу до хабу з медіаграмотності для літніх людей, від друкованої газети для свого селища до тік-току про розпізнавання штучного інтелекту тощо.

📌Під час інтенсиву учасники та учасниці курсу дізнаються:
• Як проаналізувати ринок та розробити стратегію
• Як скласти бюджет та знайти гроші на проект
• Як визначити стейкхолдерів та цільову аудиторію
• Як збирати команди та працювати з людьми
• Як розробити комунікаційну кампанію та дистрибуцію продукту
• Як працювати із соціальними мережами та мультимедійними проектами та ін.

Коли: 20-24 травня

Де: місто Київ

Кураторка: Тетяна Кисельчук – українська медіаменеджерка, продюсерка та членкиня правління Суспільного мовлення 2017-2022.

Відбір учасників відбувається на конкурсних засадах, серед заявників буде обрано 20 студентів для тижневої інтенсивної програми.

Участь безкоштовна. Фундація Суспільність покриє витрати на проїзд та забезпечить учасників проживанням і харчуванням в Києві під час участі на курсі.

Після закінчення курсу буде відібрано 10 студентів, які отримають персональне наставництво протягом 3 місяців.

Для участі потрібно заповнити форму до 15 квітня 2024 року: http://surl.li/rmghq

Додаткову інформацію можна отримати за тел.: 097 587 82 11 – Лідія, 067 444 56 80 – Олена або [email protected].