🔎Унікальний курс безкоштовний, українською мовою і доступний з будь-якої точки світу. Він розрахований на екоінноваторів та екоактивістів, які мають власну зелену ідею та мріють перетворити її на дружній до довкілля бізнес.

📚 Навчаючись, студенти дослідять свого клієнта, розроблять чи вдосконалять свій продукт або технологію і складуть реалістичний бізнес-план, з яким можна буде розпочати своє зелене підприємництво.

🌍 А випускники Академії отримають доступ до мережі потенційних бізнес-партнерів, міжнародних грантових програм та інвесторів, і стануть частиною цілої екосистеми зелених стартапів, яку вже 15 років підтримує Greencubator.

📅 Щоб стати студентом Greencubator.Academy, потрібно зареєструватися на платформі й обрати там курс “Зелені стартапи: шлях прогресу”.

✨Дедлайн: 3 травня 2024