Шанові студенти 2 -4 курсів (2 – 4 для заочної форми навчання) СО «Бакалавр», 1-2 курсів СО «Магістр» та аспіранти/докторанти.

Раді повідомити Вам, що у рамках програми Еразмус+ між Університетом Вітовта Великого (м. Каунас, Литва) та Донецьким національним університетом імені Василя Стуса, оголошується конкурс на безкоштовне семестрове навчання на осінній семестр (2021-2022 н.р., орієнтовно з 30 серпня 2021 по 31 січня 2022).

До того ж, у рамках програми є 1 квота для студента, за якою виплачуватиметься стипендія у розмірі 800 євро/місяць та будуть покриті дорожні витрати до 275 євро.

Для участі в конкурсі Вам необхідно до 07 травня 2021 року (включно) подати до Відділу міжнародних зв’язків (вул. 600-річчя, 21, каб. 609) такі документи:
– подання завідувача кафедрою на ім’я ректора, погоджене з деканом, зав. навчальним відділом та першим проректором, у якому зазначаються:
– ПІБ кандидата;
– навчальний рік реалізації академічної мобільності, термін протягом якого студент буде брати участь у програмі академічної мобільності, вид/форма академічної мобільності;
– ступінь освіти (бакалавр/магістр), що здобувається;
– факультет, напрям підготовки/спеціальність; рік навчання;
– інформація про Заклад-партнер, куди планується направляти кандидата/інформація про ЗВО до якого планується направляти кандидата у разі ініціативної академічної мобільності;
– орієнтовна інформація про навчальну програму у Закладі-партнері (за наявності). Обрання дисциплін, що будуть вивчатися у Закладі-партнері та в подальшому зараховуватися в Університеті, має відбуватися за погодженням із випусковою кафедрою Університету. У разі відсутності такої інформації, учасник академічної мобільності приймає на себе зобов’язання надати її у строки, встановлені в договорі про академічну мобільність;
– інформація про тип документу, який учасник академічної мобільності отримає після завершення програми академічної мобільності (диплом, сертифікат, академічна довідка тощо);
– фінансові умови участі у програмі академічної мобільності;
– порядок виконання графіку навчального плану в Університеті;
– резюме (англ. мовою);
– особиста заява кандидата (пишете у Відділі міжнародних зв’язків);
– мотиваційний лист (англ. мовою);
– рекомендаційний лист (за наявності);
– документ, що підтверджує знання іноземної мови (міжнародний сертифікат, рекомендаційний лист від доцента чи професора факультету іноземних мов відповідно до профілю, оцінка внутрішнього екзамену тощо). Рівень знання англійської мови – не нижче В2.
– інші документи, які кафедра чи факультет вважають за необхідне додати (грамоти, дипломи тощо).
Додатково: довідку про академічну успішність (англ. мовою) за всі роки Вашого навчання.
З переліком дисциплін у Закладі-партнері на осінній семестр можна ознайомитися за наступними посиланнями:
– для магістрів, аспірантів/докторантів – https://www.vdu.lt/…/Master-time-table_2021-2022…
Корисна інформація за посиланням: https://www.vdu.lt/…/erasmus…/incoming-students/

Формат навчання поки невідомий, залежатиме від ситуації з коронавірусом.

У разі виникнення питань, звертайтесь до фахівця відділу міжнародних зв’язків, Насадюка Сергія Анатолійовича, за електронною адресою: [email protected] або ж у Відділ міжнародних зв’язків (головний корпус ДонНУ імені Василя Стуса, каб. 609).

Чекаємо на Вас!
Бажаємо успіхів!