Обрати сторінку

Успішні випускники кафедри підприємництва, корпоративної та просторової економіки

Осередчук Максим Олександрович

076 «Підприємництво, торгівля та біржова діяльність» (2018 р.)

Професійний шлях. У 2016 р. почав працювати економістом у компанії «Блік».  Протягом наступних років займався питаннями фінансового планування, інвестиційного розвитку та рекрутингу на підприємстві. Відповідальний за організацію власного виробництва профілю та комплектуючих для натяжних стель, здійснив робочий візит до КНР для імпорту відповідних технологічних рішень. З 2019 р. – заступник директора компанії.

Яскраві спогади зі студентського життя. Добре запам’яталися вечори підготовки до іспитів та радість від їх успішного складання. Зусилля завжди породжує результат – ось чому мене навчив Університет. Загалом було безліч яскравих моментів: дозвілля з друзями, гра за університетську футзальну команду, перший досвід професійної реалізації у рамках стажування та багато іншого. Саме в часи студентства можливо сформувати міцний фундамент для майбутньої самореалізації.

 

Лепіхова Олеся Юріївна

Спеціальність “Підприємництво, торгівля та біржева діяльність”, закінчила в 2018 р.

Професійний шлях. Працюю в міжнародній металургійній компанії ArcelorMittal Projects Ukraine на посаді Менеджера зі збуту, керівник команди продаж напрямку Foundation solutions на ринку України та Молдови.

Яскравий спогад із студентського життя. Найяскравіші спогади пов’язані із студклубом, підготовкою та виступами на Дебюті, Дні факультету, Екваторі і т.д.

Баландіна Ксенія Миколаївна

Спеціальність – Підприємництво, торгівля та біржова діяльність, 2018 рік

Професійний шлях. Після закінчення бакалаврату у 2016 році почала працювати асистентом аудитора у компанії Baker Tilly Україна– компанії, що надає послуги в сфері аудиту та консалтингу. Університет сприяв отриманою професійного досвіду паралельно з набуттям ступеню магістра. Після трьох років праці в аудиті та отриманням досвіду у фінансовій сфері, додаткових професійних сертифікатів, в 2019 році прийшла працювати у один з найбільших вертикально інтегрованих агро-індустріальних холдингів в Україні фахівцем з міжнародної фінансової звітності. Зараз працюю головним фахівцем.

Яскравий спогад із студентського життя. Спогади про університет теплі та радісні, це дійсно дуже щасливі та безтурботні часи, і всі екзамени та модулі зараз здаються не такими жахливими 🙂 Особливо смішно згадувати день першокурсника – ми дуже творчо підійшли до сценки, підготували танець з помпонами та брейк дансом 🙂 Ми зняли танець на відео, і. зараз ,після 8 років з цього дня, дуже весело це переглядати зі своїми одногрупниками.

Бурлака Олександр Сергійович

“Підприємництво, торгівля та біржова діяльність” 076. Закінчення 2018

Професійний шлях. Soft Xpansion Ukraine. Менеджер із зовнішньоекономічної діяльності. 2019. З 2020 до тепер – Soft Xpansion Ukraine, бізнес-аналітик.

Яскраві спогади зі студентського життя. Навчання в ДонНУ дозволило мені стати учасником програми Erasmus+ та побачити Європу.