Обрати сторінку

Успішні випускники кафедри менеджменту та поведінкової економіки

Сібікіна Дар’я, керівник відділу персоналу YABLOKi & iStudio.

У 2015 році завершила навчання в магістратурі за спеціальністю «Управління персоналом та економіка праці» Донецького національного університету імені Василя Стуса. Старт кар’єри відбувся в якості продавця-консультанта у компанії «Цитрус», а вже у 2019 році Дар’я отримала посаду регіонального HR-менеджера. Сьогодні Дар’я очолює відділ персоналу YABLOKi & iStudio – мережа, заснована в 2009 році, яка включає в себе магазини і точки видачі, сервісні центри, ресторани, розташовані в Києві, Харкові, Запоріжжі, Дніпрі та інших великих містах.

Страшко Володимир – тренер з управління командами та особистісної ефективності, засновник Strashko Management.

Після завершення навчання на спеціальності «Менеджмент організацій та адміністрування» у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса (2014 рік) Володимир прийняв рішення заснувати власну компанію з надання послуг бізнес-тренера, яка показала високу ефективність. Сьогодні Володимир продовжує активну тренерську діяльність та окрім власного проєкту одночасно виступає співзасновником  HR You, головним з навчання у Освітньому Хабі EduHub.in.ua та викладає основи управлінської та особистої продуктивності в Unit School of Business.

Соловйова Анна – HR-директор (HR BP) rabota.ua.

Навчалась за спеціальністю «Управління трудовими ресурсами» у Донецькому національному університеті з 2006 по 2011 рік, після завершення навчання тривалий період часу працювала у кондитерській компанії «АВК» на посаді керівника HR-департаменту та у 2017 році отримала пропозицію зайняти посаду бізнес-партнера у сфері управління персоналом онлайн-ресурсу з працевлаштування rabota.ua.

Санжар Сергій – директор з фінансової стратегії компанії Citigroup IB.

Навчався у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса до 1996 року на спеціальності «Економіка та управління виробництвом» (пізніше перейменована у спеціальність «Менеджмент»). Завдяки високим професійним характеристикам, управлінським навичкам, які отримав, прагненню постійного саморозвитку Сергій продовжив навчання в магістратурі Університету Орігон, працював у якості викладача Нової школи економіки та Лондонської школи бізнесу, а з 2010 року отримав посаду віце-президента групи стратегічного фінансового розвитку Citigroup IB (Лондон), а через 4 роки очолив цю ж групу у якості директора.

Якимович Яна – HR-бізнес-партнер (talent management) компанія Avalon.

Після завершення навчання за освітньою програмою «Управління персоналом та економіка праці» Яна отримала пропозицію працевлаштування у будівельну компанію Avalon, де пройшла шлях від фахівця загального спрямування сфери управління персоналом до бізнес-партнера з навчання та розвитку, менеджера талантів.

Польгуль Дмитро – HR-generalist у компанії WebAkcent, аспірант.

Після отримання ступеня магістра освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці» Дмитро продовжив науковий шлях вступивши до аспірантури для здобуття ступеня доктора філософії за освітньою програмою «Менеджмент» та одночасно кар’єру у сфері управління персоналом на посаді HR-generalist в компанії з розробки та розвитку веб-сайтів.

Алярова Аліна – директор відділу рекрутменту (Head of Recruitment Department) компанії NDA, аспірантка.

Після закінчення магістерської освітньої програми «Управління персоналом та економіка праці» Аліна працювала на посаді лаборанта кафедри, однак доволі швидко отримала пропозицію про роботу менеджера з персоналу в компанії Gemicle. Видатні навички з управління персоналом та успіхи у здійсненні рекрутингу в сфері ІТ дозволили Аліні отримати чудовий досвід, та згодом пропозицію щодо працевлаштування на посаду директора відділу рекрутингу компанії NDA, яка здійснює повний цикл підбору працівників у галузі інформаційних технологій. Окрім того Аліна продовжує наукову діяльність у якості здобувача ступеня доктора філософії за освітньою програмою «Менеджмент».