Обрати сторінку

Успішні випускники кафедри обліку, аналізу і аудиту

Ромасенко Олександр Володимирович, MRICS, партнер Crowe Mikhailenko

Свою професійну діяльність Олександр розпочав у якості бухгалтера-аналітика після закінчення у 1991 році нашого Донецького державного університету за спеціальністю «Бухгалтерський облік і аналіз господарської діяльності». З 1996 року визнаний ведучим оцінщиком Українського співтовариства оцінщиків. У 2010 році він став сертифікованим оцінщиком Royal Institution of Chartered Surveyors (RICS) – авторитетної міжнародної організації сертифікованих спеціалістів у сфері нерухомості та бізнесу. З 2017 року є афілійованим членом The National Association of Certified Valuators and Analysts (NACVA) – Національної асоціації спеціалістів у сфері оцінки та аналізу у США.
На сьогодні Олександр бере активну участь у діяльності професійної спільноти, є співавтором професійного перекладу Міжнародних стандартів оцінки. Його команда надає послуги провідним компаніям як на вітчизняному ринку, так і закордоном. За рейтингом 2020 року його компанія Crowe Global входить у Топ-10 найкращих бухгалтерських і консалтингових компаній світу та посідає 8-ме місце.

Катранжи Лариса Ігорівна, бухгалтер-експерт ТОВ «Аудиторська фірма «Надійність»

У 2018 році закінчила навчання у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса та здобула кваліфікацію магістра за спеціальністю «Облік і оподаткування». Диплом з відзнакою.
З жовтня 2017 по лютий 2018 р. працювала економістом ІІ-ї категорії (з виконанням функцій хол-менеджеру) служби роздрібного бізнесу АТ «Ощадбанк».
Продовжила кар’єру в ТОВ «Консалтингова компанія «Аудит і право», посада бухгалтер-ревізор ( березень 2018-березень 2019 р.).
З Березня 2019 р. – по сьогоднішній час працює у ТОВ «Консалтингова компанія «Аудит і право» заступником директора, а також  з грудня 2019 р. – по сьогоднішній час у  ТОВ «Аудиторська фірма «Надійність», на посаді бухгалтера-експерта.
Лариса володіє аналітичним та критичним мисленням, вмінням говорити та переконувати. Цілеспрямована, ініціативна та відповідальна.

Черних Ганна Володимирівна, керівник підрозділу в Департаменті ризиків корпоративних клієнтів  «ПУМБ»

У 2003 році завершила навчання та отримала спеціальність економіста. Розпочала свою кар’єру асистентом кафедри обліку і аудиту Донецького національного університету у 2003 році. 
З 2006 року Ганна працювала спеціалістом підрозділу в Департаменті фінансового контролю «ПУМБ», а з 2007 року керівником підрозділу в Департаменті фінансового контролю. Наразі працює керівником підрозділу в Департаменті ризиків корпоративних клієнтів. Ганна володіє діловими якостями, має керівні здібності, логічне мислення та аналітичні навички роботи з інформацією.

Клепакова Марія Олександрівна,  старший консультант з податків та зборів ТОВ «КПМГ-Україна»

У 2018 році закінчила навчання у Донецький національний університет імені Василя Стуса та здобула кваліфікацію магістра за спеціальністю «Облік і оподаткування». Диплом з відзнакою.
Призер олімпіад та конкурсів зі спеціальності. За успіхи у навчанні та науковій діяльності Марії призначалась академічна стипендія Президента України (2016 рік).
Свою кар’єру Марія розпочала з роботи на посаді консультанта з податків та зборів ТОВ «КПМГ-Україна» у 2017 р. ще будучи студенткою. Наразі Марія старший консультант з податків та зборів ТОВ «КПМГ-Україна».

Серед професійних досягнень Марії успішно складений іспит, що демонструє глибокі знання зі стандартів міжнародної фінансової звітності, підтверджений дипломом ACCA DipIFR (Rus). Наразі здобуває кваліфікацію ACCA (F1-F5, F7-F9). Результати іспиту входять до рейтингу найкращих результатів у світі, що підтверджується дипломами: ACCA Paper PM Winner (Ukraine, 2019), ACCA Paper АА Winner (Ukraine, 2020).

Пушак Ігор Сергійович, бухгалтер-ревізор ТОВ «Аудиторська фірма «Надійність»

У 2018 році завершив навчання у  Донецькому національному університеті імені Василя Стуса  за спеціальністю «Облік та оподаткування» здобув кваліфікацію магістра.
Працює у ТОВ «Аудиторська фірма «Надійність» на посаді бухгалтера-ревізора.
До професійних та особистих якостей слід віднести знання основ бухгалтерського та управлінського обліку, фінансового аналізу та англійської мови, добре знання MS Excel та навички виступу перед масовою аудиторією.

Єгорова (Щербіна) Анастасія Олександрівна, Провідний менеджер відділу бізнес-аналітики, контенту та комунікацій Центр експертизи бізнес-додатків, ТОВ «Метінвест Діджитал»

У 2018 році закінчила навчання у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса та здобула кваліфікацію магістра за спеціальністю «Облік і оподаткування». Диплом з відзнакою.
З 2017 – 2019рр. працювала провідним спеціалістом відділу розвитку процесів аналітичних систем, Департамент бізнес-додатків ТОВ «Метінвест Бізнес Сервіс».
Продовжила кар’єру керівником напрямку аналітичної звітності та консолідації відділу розвитку процесів аналітичних систем, Департамент бізнес-додатків ТОВ “Метінвест Бізнес Сервіс” (2019)
Наразі працює провідним менеджером відділу бізнес-аналітики, контенту та комунікацій, Центр експертизи бізнес-додатків, ТОВ «Метінвест Діджитал»
До професійних навиків Анастасії слід віднести: базові знання економіки, поглиблене розуміння облікових процесів підприємств, англійська мова.
До особистих – старанність, цілеспрямованість, наполегливість, комунікабельність.