Карпова Тетяна Сергіївна

Карпова Тетяна Сергіївна

Доцент кафедри фінансів та банківської справи Донецького національного університету імені Василя Стуса, кандидат економічних наук

Досягнення

У 2010 році з відзнакою закінчила обліково-фінансовий факультет Донецького національного університету за спеціальністю «Фінанси і кредит» та здала іспит BEC VANTAGE з ділової англійської мови. У 2010 році проходила практику в ПАТ «Укрсоцбанк» та працювала провідним економістом на ТОВ «Торпластик». У 2013 році закінчила очну аспірантуру за спеціальністю «Економічна теорія та історія економічної думки». У 2014 році захистила кандидатську дисертацію і була прийнята на посаду старшого викладача кафедри фінансів і банківської справи. З вересня 2016 року доцент кафедри. Кращий молодий науковець 2016 року за версією ДонНУ імені Василя Стуса. Має більше 40 наукових праць, зокрема англійською мовою.

Сфера наукових інтересів: підприємництво, особливості розвитку соціальної сфери України, принципи оподаткування підприємств на сучасному етапі, діяльність банківського сектору України.