Обрати сторінку

Фурман Тарас Юрійович

Фурман Тарас Юрійович

Доцент кафедри маркетингу та бізнес-аналітики Донецького національного університету імені Василя Стуса, кандидат педагогічних наук

e-mail: [email protected]
Профайл: http://rang.donnu.edu.ua/?pg=kt&nu=183#search

Досягнення:

У 1999 році закінчив Київський державний торговельно-економічний університет та отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Облік і аудит» та здобув кваліфікацію економіста з обліку і аудиту. При спеціалізованій вченій раді у Національному авіаційному університеті в 2012 році за спеціальністю 13.00.04 (теорія і методика професійної освіти) захистив кандидатську дисертацію на тему «Формування професійної компетентності у майбутніх фахівців економіки та підприємництва в процесі вивчення економічних дисциплін».

У 2017 році пройшов стажування в Департаменті фінансів Вінницької обласної державної адміністрації та у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки Тернопільського національного економічного університету. Також 03.09.2017 – 03.12.2017 пройшов стажування у Wyzsza Szkola Ekonomii I Inowacji, Lubelski Park Naukowo-Technologiczny, Lubin та 06.12.2019-06.04.2020 у Донецькому національному університеті імені Василя Стуса за програмою «Майстерня «Teaching Art»

Автор понад 100 наукових та навчально-методичних праць, зокрема статей у фахових наукових виданнях, міжнародних виданнях, співавтор 1 колективної монографії (2017 рік).

У Донецькому національному університеті імені Василя Стуса працює з 2016 року. Досвід викладацької роботи у вищих навчальних закладах понад 22 роки.

Сфера наукових інтересів: теорія та практика статистичного вивчення якості життя населення та середнього класу.

Дисципліни: «Статистика», «Соціально-економічна статистика», «Статистика ринків», «Статистичні методи аналізу та моделювання в МЕВ».