Обрати сторінку

Сивицька Інга Геннадіївна

Сивицька Інга Геннадіївна

Доцент кафедри економічної та управлінської аналітики, кандидат економічних наук, доцент

e-mail: [email protected]
Профайл: http://rang.donnu.edu.ua/?pg=kt&nu=181#search

Досягнення

Закінчила Донецький державний університет у 1995 році, отримала диплом с відзнакою за спеціальністю «Документознавство та документаційне забезпечення управління» з кваліфікацією «Організатор підприємницької діяльності». У 2004 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних  наук  у спеціалізованій вченій раді Донецького національного університету за спеціальністю 08.02.02 – «Економіка та управління науково-технічним прогресом» на тему «Управління організаційними змінами в системі інноваційного менеджменту підприємства».

Працює у Донецькому національному університеті з грудня 2002 року: науковим співробітником науково-дослідної частини; з 2005 р. – асистентом, а з 2006 р. – доцентом кафедри економічної кібернетики. У 2011 році присвоєне вчене звання доцента кафедри економічної кібернетики. В період 2008-2014 р. займала посаду заступника голови Первинної профспілкової організації робітників Донецького національного університету.

Є сертифікованим тренером, має досвід розробки та проведення тренінгів з управлінського спілкування, командної роботи, самоменеджменту, управління організаційними змінами, емоційного інтелекту. У 2016 році  була  регіональним агентом ProZorro у Вінницькій області, проводила  навчальні заходи «Реформа публічних закупівель та система електронних закупівель ProZorro» для органів місцевого самоврядування.

Автор і співавтор понад 50 наукових та науково-методичних робіт, в тому числі двох навчальних посібників, однієї монографії (у співавторстві).  Брала участь в розробці методичного посібника з роботи у системі публічних закупівель ProZorro «Путівник замовника».

Сфера наукових інтересів: навчання дорослих, управління організаційними змінами, розвиток персоналу, публічні закупівлі, електронне урядування.

Навчальні дисципліни: «Державні (публічні) закупівлі», «Електронне урядування», «Управління бізнес-процесами», «Бізнес-аналітика в Excel», «Інформаційні технології в економіці  та управлінні».