Сивицька Інга Геннадіївна

Сивицька Інга Геннадіївна

Доцент кафедри бізнес-статистики та економічної кібернетики, кандидат економічних наук, доцент

Досягнення

Закінчила Донецький державний університет у 1995 році, отримала диплом с відзнакою за спеціальністю «Документознавство та документаційне забезпечення управління» з кваліфікацією «Організатор підприємницької діяльності».У 2004 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних  наук  у спеціалізованій вченій раді Донецького національного університету за спеціальністю 08.02.02 – «Економіка та управління науково-технічним прогресом» на тему «Управління організаційними змінами в системі інноваційного менеджменту підприємства». Працює у Донецькому національному університеті з грудня 2002 року: науковим співробітником науково – дослідної частини; з 2005 р. – асистентом, а з 2006 р. – доцентом кафедри економічної кібернетики. У 2011 році присвоєне вчене  звання доцента кафедри економічної кібернетики. В період 2008-2014 р. займала посаду заступника голови Первинної профспілкової організації робітників ДонНУ. Є сертифікованим тренером, має досвід розробки та проведення тренінгів з управлінського спілкування, командної роботи, самоменеджменту, управління організаційними змінами в рамках співпраці кафедри економічної кібернетики з промисловими підприємствами (2004-2013 р.); а також навчальних заходів «Реформа публічних закупівель та система електронних закупівель ProZorro» для органів місцевого самоврядування Вінницької області (2016 р.).Автор і співавтор понад 50 наукових та науково-методичних робіт, в тому числі: 17 статей у фахових виданнях, двох навчальних посібників, однієї монографії (у співавторстві).  Брала участь в розробці методичного посібника з роботи у системі публічних закупівель ProZorro «Путівник замовника».

Сфера наукових інтересів: навчання дорослих, управління організаційними змінами, стандартизація и управління якістю, розвиток персоналу, публічні закупівлі.

Навчальні дисципліни: «Державні закупівлі», «Економічна інформатика», «Інформаційний менеджмент»,«Стандартизація», «Управління проектами інформатизації», «Інформаційні технології в юридичній практиці».