Поліщук Олена Тимофіївна

Поліщук Олена Тимофіївна

Доцент кафедри обліку, аналізу і аудиту Донецького національного університету імені Василя Стуса, кандидат економічних наук

Досягнення

У 2006 році закінчила Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, одержавши кваліфікацію магістра з обліку та аудиту, економіста з обліку та аудиту. У 2012 році при спеціалізованій вченій раді Київського національного торговельно-економічного університету захистила кандидатську дисертацію. У 2015 році присвоєне вчене звання доцента кафедри бухгалтерського обліку.

Автор 135 наукових та навчально-методичних праць, зокрема статей у фахових наукових виданнях, міжнародних виданнях, співавтор 1 навчального посібника з грифом МОН (2014 р.).

З 2016 року працює на посаді доцента кафедри обліку, аналізу та аудиту Донецького національного університету. Досвід викладацької роботи – понад 10 років.

У 2017 р. пройшла стажування у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки ТНЕУ на кафедрі бухгалтерського обліку.

Пройшла стажування у ТОВ «Аудиторська фірма «Файненс Лоу Груп», 2018 рік, Вінницькій обласній клінічній лікарні ім. М. І. Пирогова, 2019 рік. Прийняла участь у тренінговій програмі з відпрацювання актуальних компетенцій університетського викладача економіки і управління «Круті модерні прєподи», 2018 рік.

Прийняла участь у міжнародному проекті «Інноваційний університет і лідерство. Фаза IV: комунікаційні стратегії та відносини університет-школа» у групі Н та пройшла стажування у Варшавському університеті (Польща, м. Варшава) та у Ягелонському університеті (Польща, м. Краків), листопад 2018 – червень 2019 р.

Керівник центру кар’єри економічного факультету. Основне завдання центру – сприяння професійному, особистісному та кар’єрному зростанню майбутніх спеціалістів.

Активно займається громадською діяльністю, роботою у проектах соціальної дії.

Нагороджена Почесною грамотою Вінницької обласної адміністрації та обласної ради за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток національної освіти підготовку висококваліфікованих спеціалістів та з нагоди Дня Університету. Нагороджена Подякою за наполегливу працю, ініціативність, активне просування бренду економічного факультету у Вінницькій області, результативну роботу Відкритої бізнес-академії та з нагоди святкування Дня економічного факультету.

Сфера наукових інтересів: обліково-аналітичне забезпечення управління підприємствами різних галузей.