Обрати сторінку

Поліщук Олена Тимофіївна

Поліщук Олена Тимофіївна

Посада: доцент кафедри обліку, аналізу і аудиту (з 2016 р.)

Науковий ступінь: кандидат економічних наук

Вчене звання: доцент

Освіта: Вінницький торговельно-економічний інститут КНТЕУ, 2006 р, кваліфікація – магістр з обліку та аудиту, економіст з обліку та аудиту.

Захист кандидатської дисертації – 2012 р. (при спеціалізованій вченій раді Київського національного торговельно-економічного університету)

Сфера наукових інтересів: обліково-аналітичне забезпечення управління підприємствами різних галузей.

e–mail: [email protected]

Профайл: http://rang.donnu.edu.ua/?pg=kt&nu=246#search

 

Наукова діяльність:

Автор близько 100 наукових та навчально-методичних праць, зокрема статей у фахових наукових виданнях, міжнародних виданнях, співавтор 1 навчального посібника з грифом МОН (2014 р.).

Підвищення кваліфікації/стажування:

  1. Стажування у Вінницькому навчально-науковому інституті економіки ТНЕУ на кафедрі бухгалтерського обліку, 2017 р.
  2. Стажування у ТОВ «Аудиторська фірма «Файненс Лоу Груп», 2018 р.

Нагороди:

Нагороджена Почесною грамотою Вінницької обласної адміністрації та обласної ради за багаторічну сумлінну працю, особистий внесок у розвиток національної освіти підготовку висококваліфікованих спеціалістів та з нагоди Дня Університету. Нагороджена Подякую за наполегливу працю, ініціативність, активне просування бренду економічного факультету у Вінницькій області, результативну роботу Відкритої бізнес-академії та з нагоди святкування Дня економічного факультету.

Інше:

Прийняла участь у тренінговій програмі з відпрацювання актуальних компетенцій університетського викладача економіки і управління «Круті модерні преподи», 2018 рік.

Керівник центру кар’єри економічного факультету. Основне завдання центру – сприяння професійному, особистісному та кар’єрному зростання майбутніх спеціаліста.

Активно займається громадською діяльність, роботою у проектах соціальної дії.