Лактіонова Олександра Анатоліївна

Лактіонова Олександра Анатоліївна

Завідувач кафедри фінансів та банківської справи Донецького національного університету імені Василя Стуса, доктор економічних наук, доцент

Досягнення

У 1999 році закінчила обліково-фінансовий факультет Донецького державного університету за фахом «Фінанси». З 1999 по 2001 р. проходила навчання в аспірантурі.

У 2001 р. проходила стажування в США в Індіанському університеті Kelley Business School. У 2001 році почала роботу на кафедрі фінансів і кредиту на посаді асистента.

У 2004 році захистила кандидатську дисертацію за темою «Управління інвестиційними ризиками у виробничо-господарських системах». У 2006 році була обрана доцентом кафедри фінансів і банківської справи і незабаром їй було присвоєно звання доцента.

У 2007-2014 рр. була керівником науково-дослідної лабораторії «Управління фінансами реального сектора національної економіки» в складі НДЧ Донецького національного університету, відповідальним виконавцем наукових тем, що фінансуються за рахунок коштів державного бюджету України. Під її керівництвом захищено 3 кандидатські дисертації.

У січні 2017 року захистила докторську дисертацію на тему «Забезпечення гнучкості фінансової системи в умовах циклічного розвитку економіки» в Університеті державної фіскальної служби України. Має понад 100 наукових та навчально-методичних робіт.

Сфера наукових інтересів: гнучкість фінансової системи в умовах циклічного розвитку економіки, інвестиційний аналіз, фінансові ризики.