Обрати сторінку

Кудрич Юлія Сергіївна

Кудрич Юлія Сергіївна

асистент кафедри економічної та управлінської аналітики

e-mail: [email protected]
Профайл: http://rang.donnu.edu.ua/?pg=kt&nu=185#search

Досягнення

У 2015 році закінчила магістратуру Вінницького державного педагогічного університету імені Михайла Коцюбинського за спеціальністю «Математика» та здобула кваліфікацію «Математик. Викладач математики».
У 2018 році закінчила аспірантуру Донецького національного університету імені Василя Стуса за спеціальністю 01.01.02 «Диференціальні рівняння». Наразі працює над завершенням дисертації на здобуття звання доктора філософії з математики на тему «Регулярні обмежені точки для еліптичних і параболічних рівнянь з нестандартними умовами зросту» (науковий керівник доктор фізико-математичних наук, доцент, директор Інституту прикладної математики і механіки Скрипнік І.І.).

У 2016 році у Ректорській олімпіаді для аспірантів з дисципліни “Педагогіка вищої школи” отримала диплом за зайняте 2 місце .

Є автором більше 10 наукових та навчально-методичних праць, включаючи публікації у виданнях, включених до закордонних наукометричних баз, фахових виданнях, участь у міжнародних, всеукраїнських та регіональних науково-практичних конференціях.

Сфера наукових інтересів охоплює якісну теорію крайових задач для нелінійних еліптичних і параболічних рівнянь.

Дисципліни: “Вища математика і теорія ймовірностей”, “Теорія ймовірностей та математична статистика”, “Економетрика”.