Костенко Ольга Костянтинівна

Костенко Ольга Костянтинівна

Доцент кафедри обліку, аналізу і аудиту Донецького національного університету імені Василя Стуса, кандидат економічних наук

Досягнення

У 2003 році закінчила з відзнакою Донецький національний університет і одержала кваліфікацію магістра з обліку і аудиту.

Має досвід практичної роботи бухгалтера та головного бухгалтера на підприємствах приватного сектору економіки. У 2015 році захистила дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата економічних наук за спеціальністю «Економіка та управління підприємствами (за видами економічної діяльності)» в Національному авіаційному університеті (м. Київ).

Протягом 2005-2015 рр. працювала на посаді асистента кафедри обліку, аналізу і аудиту, старшого викладача, а з 2016 року працює на посаді доцента.

Учасник проектів TACIS з бухгалтерського обліку, програми «Освітня он-лайн платформа розвитку підприємницьких та соціальних компетенцій населення Донбасу» за підтримки Посольства Нідерландів МАТRА, програми професійної перепідготовки військовослужбовців, звільнених у запас, та членів їх сімей в рамках проекту «Україна-Норвегія», програм Міжрегіонального центру соціальної адаптації звільнених військовослужбовців та курсової підготовки цивільного населення (м. Вінниця), програми навчання безробітних за напрямом «Аудитор та кваліфікований бухгалтер».

Сфера наукових інтересів: організація та методика фінансового обліку, управлінського обліку, економіка природокористування.