Обрати сторінку

Кафедра радіофізики та кібербезпеки

Кафедра радіофізики та кібербезпеки

Кафедра здійснює підготовку фахівців, які є компетентними в галузях кібербезпеки та технологій інтернету речей.

Випускники кафедри за спеціальністю 125 Кібербезпека отримують підготовку з програмного захисту інформації, управління інформаційною безпекою та технічного захист інформації.

Випускники кафедри за спеціальністю 105 Прикладна фізика та наноматеріали (Технології інтернету речей) отримують фундаментальну підготовку із фізики та сучасної електроніки із практичними знаннями з комп’ютерних технологій (основи програмування, веб-програмування, бази даних, data science, тощо).

Завідувач кафедри

Барибін Олексій Ігоро​вич

к.т.н, завідувач кафедри радіофізики та кібербезпеки Донецького національного університету імені Василя Стуса

Історія кафедри

Кафедра радіофізики та кібербезпеки поєднує освітні та наукові традиції двох кафедр, які після переміщення Донецького національного університету імені Василя Стуса до м. Вінниця об’єднали свої зусилля на збереженні та підвищенні якості підготовки фахівців Це кафедри радіофізики та фізики нерівноважних процесів, метрології та екології ім. І.Л. Повха.
Викладачі та співробітники кафедр з моменту їхнього створення успішно поєднували навчальний процес та наукову роботу.

Освітні програми

Спеціальність 125 «Кібербезпека»

Освітня програма «Кібербезпека» (СО «Бакалавр»)

Окрім класичних складових (програмний захист інформації, управління інформаційною безпекою та технічний захист інформації) активно розвиває напрямок «біле хакерство» (тестування на проникнення), що в поєднанні з викладанням окремих дисциплін англійською мовою дозволяє готувати високоякісних фахівців.

Спеціальність 105 «Прикладна фізика та наноматеріали»

Освітня програма «Технології інтернету речей» (СО «Бакалавр», СО «Магістр»)

Поєднує в собі фундаментальну підготовку із фізики та сучасної електроніки із практичними знаннями з комп’ютерних технологій (основи програмування, веб-програмування, бази даних, data science, тощо) таким чином, що випускники програми можуть працювати в широкому колі областей.