Гевлич Іван Геннадійович

Гевлич Іван Геннадійович

Доцент кафедри економічної та управлінської аналітики Донецького національного університету імені Василя Стуса, кандидат технічних наук, доцент

Досягнення

Закінчив Макіївський інженерно-будівельний інститут за спеціальністю «Теплогазопостачання, вентиляція та охорона повітряного басейну» (диплом з відзнакою), присвоєно кваліфікацію спеціаліста «інженер-будівельник». Працював асистентом кафедри прикладної математики та інженерної графіки.

У 2004 р. у спеціалізованій вченій раді Д 12.085.01 при Донецькій державній академії будівництва та архітектури захистив кандидатську дисертацію на тему «Зниження вмісту бенз(о)пірену у димових газах теплогенераторів малої потужності і його розсіювання в атмосфері».

З 2004 р. по 2015 р. працював доцентом кафедри вищої та прикладної математики та інформатики ДонДАБА, в грудні 2011 р. присвоєне вчене звання доцента кафедри вищої і прикладної математики та інформатики. З жовтня 2015 р. працює доцентом кафедри бізнес-статистики та економічної кібернетики ДонНУ імені Василя Стуса.

У березні-квітні 2017 р. пройшов стажування у Головному управлінні статистики у Вінницькій області.

Учасник численних українських і міжнародних науково-прикладних конференцій і семінарів, автор понад 60 наукових та навчально-методичних праць, учасник наукових досліджень в межах держбюджетних тем щодо чисельного моделювання фізичних процесів.

Сфера наукових інтересів: чисельне моделювання, екологічні проблеми сучасної економіки.

Навчальні дисципліни: «Інформаційні системи і технології в бізнес-аналітиці», «Системи баз даних та програмне забезпечення», «Інформаційні технології в економіці та управлінні», «Пакети прикладних програм в бізнес-аналітиці».