Дутова Наталя Валентинівна

Дутова Наталя Валентинівна

Доцент кафедри обліку, аналізу і аудиту Донецького національного університету імені Василя Стуса, кандидат економічних наук

Досягнення

Закінчила Донецький національний університет у 2001 р., отримала диплом з відзнакою зі спеціальності «Облік і аудит». З цього ж періоду працює на кафедрі. У 2012 р. у Науково-дослідному центрі індустріальних проблем розвитку НАН України (м. Харків) захистила кандидатську дисертацію. З 2013 р. працює на посаді доцента кафедри обліку, аналізу і аудиту, а з 2015 р. має вчене звання доцента кафедри обліку, аналізу і аудиту.

Опубліковано понад 170 наукових праць, у тому числі статті у фахових наукових виданнях з переліку ВАК України, монографії, тези доповідей на Міжнародних та Всеукраїнських наукових конференціях, видання навчально-методичного характеру.

Учасник наукових досліджень з теми «Обліково-аналітичні механізми управління суб’єктами підприємницької діяльності», «Фінансово-кредитні механізми формування потенціалу стійкого функціонування економіки України».

Пройшла стажування у ТОВ «Аудиторська фірма «ФайненсЛоу Груп», 2018 рік. Прийняла участь у тренінговій програмі з відпрацювання актуальних компетенцій університетського викладача економіки і управління «Круті модерні прєподи», 2018 рік. Пройшла курс навчання з Міжнародних стандартів фінансової звітності в Тренінговій компанії «Схід-Т», 2019 рік.

Нагороджена почесними грамотами Вінницької обласної державної адміністрації та обласної Ради, Департаменту освіти і науки Вінницької обласної державної адміністрації, подякою Головного управління Державної фіскальної служби у Вінницькій області, грамотами та подяками ДонНУ імені Василя Стуса за високі професійні досягнення, вагомий особистий внесок у розвиток освіти і науки, сумлінну працю, за активну роботу зі студентською молоддю та вагомий внесок у розвиток науково-дослідної діяльності студентів економічного факультету, дипломом ТОП-40 рейтингу викладачів Донецького національного університету імені Василя Стуса 2017 р.