Обрати сторінку

Бізнес-економіка

Бізнес-економіка – одна з наймолодших і  найперспективніших ОП сучасної економічної освіти, нова галузь професійної діяльності, що формується на стику економіки, менеджменту й аналітики з активним залученням сучасних  інформаційних технологій.

Бізнес економіка – це найбільш універсальна та затребувана економічна ОП, бо вона надає унікальну можливість випускникам знайти  застосування своїм знанням, вмінням і навичкам практично в будь-якій сфері діяльності, де потрібні дослідження і вирішення широкого спектра питань, пов’язаних з економікою і управління персоналом.

Бакалавр за освітньою програмою «Бізнес-Економіка» готується також як фахівець широкого профілю для аналізу даних і прийняття оптимальних рішень у  різноманітних сферах економічної та управлінської діяльності, що вимагає фундаментальних знань з математики, інформатики, аналітики, моделювання, природничих, гуманітарних та соціально-економічних дисциплін.

Саме тому, випускник Бізнес економіки – це не просто економіст. Це професіонал з великими крос-дисциплінарними знаннями і суперздатностями до аналізу. Бо він є одночасно економістом, психологом, соціологом, менеджером і аналітиком.

Бізнес-економіка=Бізнес-аналітика+Економіка підприємством+Управління персоналом

Бізнес економіка – це ОП для тих, хто не уявляє життя без комунікації, аналітичного мислення, креативу, зацікавлених у застосуванні економічної теорії та глибинних методів аналізу до прийняття управлінських і бізнес-рішень.

Програма спрямована на підготовку фахівців економіко-управлінського профілю з поглибленим знанням сучасних інформаційних технологій та вмінням комплексного аналітичного мислення, що дозволяє приймати обґрунтовані бізнес-рішення.

Ця програма  для Вас:

  • Якщо Ви шукаєте можливість самовираження в процесі реалізації управлінських рішень, орієнтовані на творчі експерименти, налагодження комунікацій, публічні виступи та спілкування з аудиторією.
  • Якщо Ви хочете опанувати неординарну і статусну професію, здатну розвинути організаційні та ораторські здібності, оригінальне мислення, лідерський потенціал, задовольнити кар’єрні амбіції і бажання мати гідний заробіток.
  • Якщо Ви вирішили отримати затребувану освіту, що користується стабільно високим попитом як серед вітчизняних, так і серед закордонних роботодавців за її універсальність, адже кадрові посади передбачені на підприємствах будь-якої сфери підприємництва, а без аналітики прийняття рішень просто не неможливе.

Випускники ОП «Бізнес-економіка» затребувані у всіх галузях національної економіки, у державних органах виконавчої влади, органах місцевого самоврядування, у сфері соціальної діяльності, виробництва, бізнесу, туристичної індустрії та ін.

Тому що вони універсальні фахівці, здатні здійснювати економічну, аналітичну та організаційно-управлінську діяльність в різних організаціях, відомствах і установах, які поєднують в собі глибоке розуміння економічних процесів і лідерські якості, вміння працювати з людьми і з інформацією, формувати ефективну стратегію управління і розвитку як персоналу, так і компанії в цілому.

Переваги навчання на ОП Бізнес-економіка:

  • Ви опануєте 3 престижні професії із високим рівнем зп за 4 роки;
  • Отримаєте можливість мати високооплачувану цікаву роботу;
  • Прокачаєте свої soft skills: навчитеся працювати в команді та керувати нею,
  • Розвинете свої аналітичні та креативні навички.
  • Оволодієте сучасними технологіями, необхідними для аналізу бізнес-процесів, керування підприємством та його персоналом.