Шаргородська Ірина Григорівна

Посада: завідувач міжкафедральної навчально-методичної лабораторії організаційно-методичного забезпечення підготовки фахівців з обліку та фінансів Донецького національного університету імені Василя Стуса (з 2016 р. до теперішнього часу),

Асистент кафедри туризму та готельно-ресторанної справи у Вінницькому торгівельно-економічному інституті КНТЕУ (з 2009 – 2016 рр.).

Освіта: Донецький національний університет імені Василя Стуса, 2019р., магістр з обліку і оподаткування, диплом з відзнакою

Київський національний торгівельно-економічний університет, 2006 р.

e–mail: [email protected]

Підвищення кваліфікації/стажування:  «Технології дистанційної освіти», ДонНУ імені Василя Стуса, м. Вінниця, 2017 рік.

Інше: Відповідальна за впровадженням елементів дистанційної освіти в навчальний процес. Забезпечує безперебійну роботу кафедри, аналізує та узагальнює інформацію, продукує нові ідеї, управлінські рішення, соціальні технології. Член приймальної комісії факультету. Секретар атестаційної екзаменаційної комісії.