Обрати сторінку

Успішні випускники кафедри економічної та управлінської аналітики

Анісімова Ганна Володимирівна

Навчалась в ДонНУ імені Василя Стуса (раніше – ДонНУ) на кафедрі економічної статистики. У 2005 р. отримала диплом бакалавра, в 2006 р. – диплом магістра зі спеціальності «Прикладна статистика» з відзнакою та вступила до аспірантури по кафедрі економічної статистики. В 2010 році успішно захистила дисертацію на отримання наукового ступеню кандидата економічних наук за спеціальністю « Економіка та управління національним господарством». З 2010 по 2019 роки займала посаду доцента  кафедри бізнес-статистики та економічної кібернетики Донецького національного університету імені Василя Стуса.  Викладала такі основні курси:  теорія статистики; економічна статистика, моделювання та прогнозування; кількісні методи в соціологічних дослідженнях; бізнес-статистика. Упродовж 2010 – 2012 років була національним координатором Міжнародного проекту статистичної грамотності (ISLP) для Міжнародного інституту статистики (ISI) в Україні. Також викладала курси лекцій зі статистичного аналізу для державних службовців Донецької державної адміністрації. З 2020 року по теперішній час працює науковим співробітником в Stockholm Institute of Transition Economics (м. Стокгольм, Швеція), провідному дослідницькому та політичному центрі з питань перехідного періоду в країнах колишнього Радянського Союзу, Центральній та Східній Європі.

Глущенко Андрій Миколайович

Вступив до Донецького національного університету в 2007 р. Навчався на спеціальності «Прикладна статистика». В 2011 р. закінчив бакалаврат, в 2012 р. – магістратуру (обидва дипломи з відзнаками). В 2012 р. вступив до заочної аспірантури Донецького національного університету на спеціальність «Статистика». В 2016 р. успішно захистив кандидатську дисертацію на тему «Статистичне забезпечення управління змінами на металургійних підприємствах». В 2012-2013 рр. працював аналітиком-маркетологом в ТОВ «ТД «Енергостіл». В 2013-2018 рр. обіймав посаду інвестиційного аналітика в інвестиційній компанії «Альтана Капітал». З 2018 р. працює аналітиком в ТОВ «ГМК Центр». Має 15 наукових публікацій, в т. ч. 9 – у наукових фахових виданнях і 1 – монографію. Є публічним експертом з питань промислової політики, екологічного оподаткування, декарбонізації економіки, розвитку металургійної та залізорудної промисловості в Україні та світі. В 2017 р. брав участь у розробці Першочергового плану дій уряду щодо розвитку промисловості, в 2020 р. – у проектуванні економічної політики уряду для подолання наслідків пандемії коронавірусу. Є автором 16 колонок і статей, надрукованих в загальнонаціональних Інтернет ЗМІ.

Заплетніков Григорій Дмитрович

У 2010 році вступив до Донецького національного університету за спеціальністю «Прикладна статистика». Протягом 2010-2012 рр. автор понад 5-ти наукових робіт та статей: “Інтелектуальна іміграція України”, “Особливості використання регресійних моделей в оцінці ефективності банків”, “Основні фонди: статистична оцінка та моделювання”, “Причини незадовільного функціонування пенсійної системи України і шляхи її вдосконалення”. Переможець стипендіальної програми “Завтра.UA” Фонду Віктора Пінчука у 2013 році. Дипломант 1 ступеня за участь у роботі Тринадцятої міжнародної наукової конференції студентів та молодих учених “Управління розвитком соціально-економічних систем” та Всеукраїнської наукової конференції студентів та молодих учених “Проблеми розвитку соціально-економічних систем в національній та глобальній економіці”. У 2014 році отримав диплом бакалавра з відзнакою. У тому ж році почав працювати у IT  компанії DMD Binary та в 2016 році займав позіцію Head of Sales. З 2017 року працює у компанії Grammarly, першим українським стартап-єдинорогом який у жовтні 2019 року був оцінений понад 1 млрд дол.

Даніела Чибісова

У 2018 році закінчила магістратуру за освітньою програмою «Економічна кібернетика» Вже в період навчання в університеті зарекомендувала себе як талановита студентка, яка брала участь у численних студентських конференціях різного рівня та всеукраїнських студентських олімпіадах, мала наукові публікації за результатами своїх досліджень.  У 2015 та 2016 роках була учасницею Стипендіальної програми фонду Віктора Пінчука “Завтра.UA” України.  Сьогодні Даніела успішний Software Engineer, має досвід в створенні рішень у компанії GlobalLogic для сфери охорони здоров’я (медичні вироби, системи і послуги) та   відомих світових виробників ліфтового обладнання, зараз розробляє програмне забезпечення для фінансових установ  у компанії Geniusee

Дейна Антон Юрійович

У 2010 році вступив до Донецького національного університету за освітньою програмою «Прикладна статистика». У 2015 році закінчив з відзнакою магістратуру Донецького національного університету за освітньою програмою «Прикладна статистика». 
З 2016 по 2020 рік працював старшим викладачем на кафедрі бізнес-статистики та економічної кібернетики ДонНУ імені Василя Стуса. 
2018 рік – захистив кандидатську дисертацію зі спеціальності 08.00.10 Статистика з темою «Енергетична незалежність України: статистична оцінка, моделювання та прогнозування» при Національній академії статистики, обліку та аудиту (м. Київ).
2016 рік – аналітик у компанії Business Views.
2017 рік – data analyst (ТОВ Біоксометика).
2019 рік – керівник відділу бізнес-аналізу та аналітики та відділу контролю якості (ТОВ Біокосметика).
2021 рік по сьогодні – керівник відділу бізнес-аналізу та аналітики та відділу контролю якості (ТОВ Кайласт).