Обрати сторінку

Клименко Юрій Миколайович

e-mail: [email protected]
Профайл: http://rang.donnu.edu.ua/?pg=kt&nu=101#search

Доцент кафедри менеджменту та поведінкової економіки Донецького національного університету імені Василя Стуса, генеральний директор Наукового парку «ДонНУ-Поділля», кандидат технічних наук.

Інженер-системотехнік, керівник науково-дослідної лабораторії, досвід трансферу технологій і комерціалізації науково-технічних розробок – з 1989 року, у 1990-му захистив кандидатську дисертацію у Вінницькому політехнічному інституті.

Керівник приватного підприємства до 1996 р., брав участь у проектах з виробництва цифрових пристроїв із приладобудівними підприємствами Вінниці. З 1996 до 2001 року – заступник голови правління ВАТ «Вінницяхлібопродукт», здійснював керівництво поставками та управління експортно-імпортними операціями забезпечення області матеріально-технічними ресурсами для виробництва агропродукції.

На замовлення обласної державної адміністрації розробив проект зернового регіонального контракту, забезпечив фінансування будівництва Вінницького крупозаводу, оптимізував управління проектом оренди землі, що обумовило скорочення кредиторської заборгованості агросектору постачальникам ресурсів на 50% у перший рік проекту.

Експертну діяльність  розпочав 2002 року. У виробничій сфері спільно з банківськими установами та ВТУБ розробив та реалізував програми повернення дебіторської заборгованості та кредитування агровиробників за форвардними схемами. Розробив проект додаткової дистанційної освіти сільських школярів (2012), приймав участь у розробці проекту створення школи української еліти (2014).

2009-го року розпочав тренінгову діяльність у корпоративному секторі, Співкоординатор проекту «Подільська школа бізнесу» з Вінницькою ТПП у 2010-2011 роках. Працюючи виконавчим директором групи компаній, здійснював бізнес-планування та реалізував ряд проектів розвитку, забезпечив HR-управління (планування, контроль, оцінка та підбір персоналу), результат – економія управлінських витрат від 30 до 70% по підприємствах групи.

З 2011-го приймає участь у формуванні регіональної інноваційної системи: розробка концепції регіональної інноваційної платформи (2011), розробка Стратегії розвитку Вінницької області до 2020 р. в частині інноваційної інфраструктури, модерація ініціативних робочих груп InnGrid, Ad Remis (2012-2016), керівництво Науковим парком «ДонНУ-Поділля» (з 2016), ініціатива та проведення Першого міжнародного інноваційного форуму ««Інноваційна система Поділля. Перезавантаження», ініціація проекту створення приладобудівного кластеру (з 2019). Член робочих груп із розробки програми науково-технічного та інноваційного розвитку області, з розробки програми сприяння залученню інвестицій ВМР.

Викладає курси: «Управління проектами», «Проектний менеджмент», «Ризик-менеджмент».

Сфера наукових інтересів: розробка методології управління складовими інноваційної інфраструктури.