Біленко Дар’я Вікторівна

Біленко Дар’я Вікторівна

Доцент кафедри бізнес-статистики та економічної кібернетики Донецького національного університету імені Василя Стуса, кандидат економічних наук

Досягнення

Закінчила Донецький державний університет за спеціальністю «Економічна кібернетика» з кваліфікацією магістра з економіки в 2004 р.

В 2008 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Моделювання комплексного розвитку внутрішнього ринку природного газу України».

З 2008 року працювала асистентом, а з 2012 р. доцентом кафедри економічної кібернетики. Отримала сертифікат перекладача англійської мови за спеціальністю та сертифікат International English Language Testing System (IELTS) від British Council.

Брала участь у госпдоговірних та держбюджетних темах науково-дослідних робіт. У 2011-2013 рр. відповідала за окремі випуски збірника наукових статей «Нове в економічній кібернетиці». Входила до складу оргкомітету конференції «Проблеми економічної кібернетики».

В період наукової роботи також здобула практичний досвід розробки та впровадження окремих положень інвестиційної політики при підготовці законопроектів постійної комісії з питань архітектури, будівництва й реформування житлово-комунального господарства Донецької обласної ради, Центром законодавчих ініціатив, Донецької торгово-промислової палати та системи управління ризиками українських та російських газопостачальних та газодобувних підприємств.

Автор і співавтор понад 30 наукових робіт, в тому числі двох навчальних посібників, однієї монографії.

Сфера наукових інтересів: управління ризиками, імітаційне моделювання, теорія систем.

Навчальні дисципліни: «Економічна кібернетика», «Бізнес-аналітика», «Методи бізнес-аналізу», «Імітаційне моделювання», «Інформаційні системи управління».