Дейна Антон Юрійович

Дейна Антон Юрійович

Доцент кафедри економічної та управлінської аналітики Донецького національного університету імені Василя Стуса, кандидат економічних наук

Досягнення

2013-2014 рр. – стипендіат Верховної Ради України, фіналіст стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука «Завтра.ua».

У 2015 році закінчив Донецький національний університет з відзнакою за спеціальністю «Прикладна статистика» з кваліфікацією «магістр з прикладної статистики».

2015-2018 рр. – старший викладач кафедри бізнес-статистики та економічної кібернетики. З 2019 року по теперішній час працює на посаді доцента кафедри бізнес-статистики та економічної кібернетики (з 01.07.2020 р. кафедри економічної та управлінської аналітики) Донецького національного університету імені Василя Стуса.

У 2018 році при спеціалізованій вченій раді у Національній академії статистики, обліку та аудиту (м. Київ) за спеціальністю 08.00.10 “Статистика” захистив кандидатську дисертацію на тему «Енергетична незалежність України: статистична оцінка, моделювання та прогнозування».

Активно приймає участь у наукових семінарах, конференціях, виконанні держбюджетної теми кафедри, здійснює керівництво науково-дослідною роботою студентів. Співавтор у 2 колективних монографіях. У 2016-2017 рр. виконував обов’язки заступника відповідального секретаря приймальної комісії від економічного факультету.

Сфера наукових інтересів: статистичне моделювання та прогнозування, економічна статистика, демографічна статистика, бізнес-аналітика, пакети прикладних програм у бізнес-аналітиці.