Дейна Антон Юрійович

Дейна Антон Юрійович

Старший викладач кафедри бізнес-статистики та економічної кібернетики

Досягнення

Закінчив Донецький національний університет з відзнакою за спеціальністю «Прикладна статистика» з кваліфікацією «магістр з прикладної статистики». Тема дипломної роботи: «Енергонезалежність України: статистична оцінка та моделювання».

У 2015 році вступив до аспірантури Донецького національного університету ім. В. Стуса за спеціальністю «Статистика». З вересня 2015 р. і до теперішнього часу працює старшим викладачем кафедри бізнес-статистики та економічної кібернетики.

2013-2014 рр. – стипендіат Верховної Ради України, фіналіст стипендіальної програми Фонду Віктора Пінчука «Завтра.ua».

Активно приймає участь у наукових семінарах, конференціях, виконанні держбюджетної теми кафедри, здійснює керівництво науково-дослідною роботою студентів. Співавтор у 2 колективних монографіях. Заступник голови ради молодих учених серед студентів та аспірантів економічного факультету ДонНУ імені Василя Стуса, заступник відповідального секретаря приймальної комісії від економічного факультету.

Сфера наукових інтересів: статистичне моделювання та прогнозування, економічна статистика, демографічна статистика, бізнес-аналітика, пакети прикладних програм у статистиці.