Вітаємо всіх учасників І туру регіональної обліково-економічної олімпіади «Мій перший крок у професійне майбутнє». Дякуємо за активність учасникам м. Вінниця та Вінницької області, а також учасникам з Львівської, Житомирської та Чернігівської областей.
До ІІ туру запрошуються учасники, які правильно відповіли на 10 і більше тестових завдань І on-line туру:
ПІБ |
Кількість правильних відповідей |
Гнира Дмитро Володимирович |
28/30 |
Четверук Вікторія Олександрівна |
28/30 |
Гичкало Діана Юріївна |
28/30 |
Семчук Ірина Олександрівна |
28/30 |
Сандрацька Віта Володимирівна |
27/30 |
Слободянюк Інна Сергіївна |
24/30 |
Шуригін Максим Віталійович |
24/30 |
Костевська Анастасія Володимирівн |
24/30 |
Костенко Ольга Олександрівна |
23/30 |
Кізім Анастасія Євгенівна |
23/30 |
Голуб ВікторіяСергіївна |
23/30 |
Любчак Олександр Олегович |
23/30 |
Якимчук Костянтин Анатолійович |
23/30 |
Вязнікова Ольга Василівна |
22/30 |
Ковальчук Анастасія Володимирівна |
22/30 |
Мирончук Анна Миколаївна |
21/30 |
Чмир Катерина Володимирівна |
21/30 |
Слободянюк Галина Олегівна |
21/30 |
Мельник Ольга Анатоліївна |
20/30 |
Медведчук Вікторія |
20/30 |
Барановська Вікторія Романівна |
20/30 |
Паранюк Катерина Сергіївна |
20/30 |
Тажієва Анастасія Маратівна |
19/30 |
Пенькний Іван |
19/30 |
Писарчук Тетяна Валеріївна |
19/30 |
Педосенко Наталія Михайлівна |
19/30 |
Степанишин Вікторія Миколаївна |
19/30 |
Чаплик Андрій Андрійович |
18/30 |
Медончак Ростислав Михайлович |
18/30 |
Лазаренко Мар’янаАнатоліївна |
18/30 |
Волошин Едуард Михайлович |
18/30 |
Tabatadze Maksim |
18/30 |
Пшенична Анастасія Сергіївна |
17/30 |
Дідичук Анастасія Сергіївна |
17/30 |
Скрипніченко Каріна Андріївна |
17/30 |
Ціпцюра Ірина Юріївна |
17/30 |
Заїчко Руслана Олександрівна |
16/30 |
Чухрій Анна |
16/30 |
Шутко Даша Олександрівна |
16/30 |
Козак Владислав Олександрович |
15/30 |
Кучеров Ігор Ігорович |
14/30 |
Семенець Валентина Юріївна |
14/30 |
Демчук Крістіна Сергіївна |
14/30 |
Зелінська Діана Василівна |
14/30 |
Мартинова Людмила Сергіївна |
13/30 |
Яричук Тетяна |
13/30 |
Степчук Вероніка Петрівна |
13/30 |
Бондарчук Валентина Михайлівна |
12/30 |
Онищук Ірина Олександрівна |
12/30 |
Сивак Самсон Вікторович |
12/30 |
Чухрій Руслана |
11/30 |
Ненова Аліна В’ячеславівна |
11/30 |
Буткалюк Діана Дмитрівна |
11/30 |
Скоробагата Інна Ігорівна |
11/30 |
Рошак Ярослав Євгенійович |
10/30 |
Мустофаєва Даша Юріївна |
10/30 |
Мовчан ЮліяБорисівна |
9/30 |
Довгань Юлія |
9/30 |
Зубченко анастасия |
9/30 |
Березняк АлінаМиколаївна |
3/30 |
Гресько АльонаОлександрівна |
3/30 |
ІІ тур (очний) олімпіади відбудеться 29 лютого 2020 р. о 10.00 за адресою м. Вінниця, вул. Академіка Янгеля 4, ДонНУ ім. В.Стуса, економічний факультет, кафедра обліку, аналізу і аудиту (ауд. 311).
За детальною інформацією звертайтесь за контактним телефон (096)9022122 / (050)5349994, Ліля.
Всі учасники ІІ туру будуть нагородженні грамотами учасника олімпіади та включені до наукового рейтингу кафедри «Облік, аналіз і аудит». Окрім цього, перші три переможці олімпіади отримають цінні подарунки.
Бажаємо Вам успіху!