Кафедра обліку, аналізу та аудиту

Кафедра обліку, аналізу і аудиту здійснює підготовку фахівців спеціальності «Облік і аудит» ступеня освіти «Бакалавр», «Спеціаліст», «Магістр».

Високий кваліфікаційний рівень професорсько-викладацького складу кафедри забезпечений базовою освітою, доповненою досвідом міжнародного обліку, отриманим під час закордонних стажувань, підвищення кваліфікації у Вищій школі підприємництва (м. Київ), Київському національному економічному університеті, Бізнес-школі при Ньюкаслському університеті, Барселонському університеті, Паризькому університеті, Інституті департаменту обліку Шотландії, консультативному центрі Німеччини та Італії.

Підвищуючи свій професійний рівень, викладачі кафедри брали участь у Європейській програмі TACIS, семінарах у рамках проектів Світового банку, Агентства США з міжнародного розвитку (USAID). Вони удосконалюють професійні знання в Аудиторській палаті України.

Кафедра увійшла до складу кращих кафедр, допущених до міжнародної акредитації та участі в програмі Агентства США з міжнародного розвитку «Реформи бухгалтерського обліку в приватному секторі України».

Однією з перших кафедра брала участь у Європейській програмі «Навчання бухгалтерському обліку та аудиту в Україні».

Спільно з Роттердамським університетом кафедра брала участь у програмі TACIS EDUK 9301 «Підтримка перепідготовки та працевлаштування колишніх офіцерів», за результатами якої був підготовлений методичний посібник до спецкурсу «Менеджмент обліку та аудиту», яким керувалися всі центри перепідготовки колишніх офіцерів України.

Беручи участь у проекті Світового банку «Розробка та здійснення освітньої програми з впровадження Міжнародних стандартів бухгалтерського обліку для бухгалтерів відкритих акціонерних товариств та інших підприємств-учасників фондового ринку», викладачі кафедри отримали відповідні сертифікати.

З 2011 р. кафедра є базовою для здійснення перенавчання і підвищення кваліфікації безробітних за напрямом «Аудитори та кваліфіковані бухгалтери» спільно з Донецьким обласним центром зайнятості.

Проекти кафедри:

• «Освітня он-лайн платформа розвитку підприємницьких та соціальних компетенцій населення Донбасу» за підтримки програми Посольства Нідерландів МАТРА,
  • курси професійної перепідготовки військовослужбовців, звільнених у запас, та членів їх сімей за спеціальністю «Менеджмент організацій» у рамках проекту «Україна-Норвегія»,
  • програма Міжрегіонального центру соціальної адаптації звільнених військовослужбовців та курсової підготовки цивільного населення (м. Вінниця),
  • проект, присвячений актуальним проблемам оподаткування та удосконалення діяльності фіскальної служби спільно з Головним управлінням державної фіскальної служби у Вінницькій області.