Відомі випускники

​Кафедра економіки підприємства:

1. Раппопорт Андрій Натанович — з червня 2002 року є Головою Правління Федеральної мережевої компанії Єдиної енергетичної системи та Членом Правління РАО «ЄЕС Росії».
  2. Семенов Віктор Володимирович — директор ВАТ «Донецький завод високовольтних опор».
  3. Болгарський Сергій Костянтинович — заступник керуючого Промінвестбанку, м. Харків.
  4. Борецька Наталя Петрівна — д.е.н., професор, ректор Інституту ринку та соціальної політики.
  5. Брюховецька Наталя Юхимівна — ІЕП НАН, д.е.н., ст. науковий співробітник.
  6. Булатова Олена Валеріївна — к.е.н., зав. кафедри МЕ, Маріупольський гуманітарний інститут.
  7. Булєєв Іван Петрович — заступник директора ІЕП НАН України, д.е.н., професор.
  8. Горожанкіна Марина Євгенівна — зав.кафедри економічної теорії ДонНУЕТ ім. М.Туган-Барановсого, к.е.н., доцент.
  9. Дмитриченко Лілія Іванівна — д.е.н., проф. кафедри економічної теорії ДонНУ.
  10. Закацола Олена Михайлівна — Донецький університет економіки і права, кафедра «Фінанси», професор, к.е.н., доцент.
  11. Литвин Валерія Вікторівна — ДонНУЕТ ім. Туган-Барановського, Вчений секретар Вченої Ради університету, к.е.н., доцент кафедри економічної теорії.
  12. Литюк Анатолій Іванович — к.е.н., головний науковий консультант ВР.
  13. Масич Лариса Олександрівна — доцент кафедри статистики ДонНУ.
  14. Нахр Алі Мохамед — к.е.н., Радник представництва парламенту Ірану в Україні з економічних питань.
  15. Сімченко Олег Анатолійович — Донбаська паливно-енергетична компанія, начальник економічного відділу.
  16. Станкєєв Ігор Геннадійович — ВАТ «Завод Кватон», директор.
  17. Шаульський Володимир Семенович — генеральний директор корпорації «Новий Друк».

Кафедра маркетингу:

1. Бровун Марк Матвєєвич, директор Донецького академічного музично-драматичного театру.
  2. Васильєв Олександр Андрійович, к.е.н., доцент, Народний депутат України.
  3. Віноградський Сергій Борисович, к.е.н., доцент, начальник відділу зовнішніх зв’язків ДонНУ.
  4. Головотюк Олександр Миколайович, Голова ради АТЗТ «Донбасстрансснабремонт».
  5. Горбатов Валерій Миколайович, начальник відділу маркетингу Донецького заводу металоконструкцій.
  6. Денисенко Володимир Олексійович, заступник генерального директора СКМЗ.
  7. Дмітрієнко Андрій Олександрович, заступник директора «Укрзовнішснабпаливо».
  8. Єгоров Юрій Борисович, директор НВО «БІОВІТ».
  9. Завалішин Віктор Михайлович, начальник управління МТП «Артемвугілля».
  10. Краснянський Леонід Наумович, почесний громадянин м. Донецька, керівник департаменту при мерії м. Москви.
  11. Кучеренко Олександр Сергійович, член правління Донецької фондової біржі.
  12. Любченко Руслан Валерійович, директор ТОВ «Рутол».
  13. Магомедов Шахназар Тінамагомедович, Генеральний директор фірми «TSB TRADING LTD», м. Москва.
  14. Міронов Володимир Іванович, Голова правління, директор ВАТ «Сіверський комбінат».
  15. Міщенко Сергій Геннадійович, д.е.н., професор, начальник управління Податкової адміністрації України в м. Полтава.
  16. Ніколаєв Віктор Олексійович, Голова правління ЗАТ Інвестиційна компанія «Афіна».
  17. Новікова Наталія Іванівна, к.е.н., доцент Донецького інституту МВС.
  18. Сєроштан Сергій Олександрович, заступник начальника «Укрзалізніці».
  19. Синченко Олександр Анатолійович, директор турфирмы «Діоніс».
  20. Скородумов Сергій Анатолійович, Голова правління ЗАТ «Монтажстройсервіс».
  21. Сумін Ігор Вадимович, Голова правління ВАТ «Калінінградський целюлозно-паперовий комбінат», Російська Федерація.
  22. Сутормін Олександр Павлович, заступник комерційного директора ДМЗ.
  23. Третьяченко Олександр Іванович, к.е.н., директор з економіки Дніпродзержинського вагонобудівельного заводу.

Кафедра менеджменту:

1. Хіврич Ю.Є. — екс-міністр з питань житлово-комунального господарства України.
  2. Поважний А.С. — ректор Донецького національного університету управління, доктор економічних наук, професор.
  3. Ішков В. Н. — депутат Донецької обласної ради.
  4. Логвінов О. Н. — генеральний директор ЗАТ «ВО » Конті«, депутат Донецької обласної ради.