Про факультет

Економічний факультет ДонНУ імені Василя Стуса є одним з найбільш престижних освітніх центрів країни, який був заснований в 1966 році. За свою 50-ти річну історію підготував понад 50 тисяч висококваліфікованих фахівців для всіх галузей національної економіки. Багато хто з них зробив гідний внесок у розвиток країни і продовжує активно брати участь у становленні успішної та незалежної Української держави.

Високий рівень професійної підготовки студентів досягається завдяки злагодженій роботі колективу економічного факультету ДонНУ імені Василя Стуса. Сьогодні навчальний процес забезпечують 90 штатних викладачів, науково-педагогічний склад факультету налічує 85% викладачів з науковими ступенями докторів і кандидатів наук.

Всі спеціальності економічного факультету акредитовані за вищим, четвертим рівнем, що дозволяє здійснювати якісну підготовку економістів двох ступеней освіти: бакалавр і магістр. Сьогодні на факультеті навчається понад 1500 студентів.

В процесі навчання студенти отримують не лише фундаментальну наукову підготовку, знання і навички практичної роботи в різних сферах державного, комерційного і суспільно-освітнього призначення, але й розвивають лідерські якості, вчаться нестандартно мислити та приймати складні рішення.

На економічному факультеті ДоНУ імені Василя Стуса зосереджений значний науковий потенціал. Основними формами підготовки науково-педагогічних і наукових кадрів вищої кваліфікації є аспірантура і докторантура.

Велику увагу на факультеті приділено розширенню міжнародного наукового співробітництва. Нашими міжнародними партнерами є Технічний університет м. Кошице (Словаччина), Університет Матея Бела (Банська Бистриця, Словаччина), Академічне Співтовариство ім. М. Балудянського (Словаччина), Пряшівський університет (Словаччина), Технічний університет м. Кошице (Словаччина), Господарська академія ім. Д.А. Ценова (Болгарія), Посольство Уряду Королівства Нідерландів в Україні, Університет Нортумбрії (Великоританія), Університет Сандерленду (Великобританія), Познаньський університет (Польща), Університет Кардіфф Метрополітан (Великобританія).

Економічний факультет ДонНУ імені Василя Стуса — це вибір успішних людей з активною життєвою позицією, що прагнуть до економічної незалежності і готові власними зусиллями будувати своє матеріальне благополуччя!